Hotel *** Perła Południa

Hotel *** Perła Południa
Bez oceny (0 Opinii)

Rytro 380, 33-343 Rytro

tel.: 605240240

e-mail: hotel@perlapoludnia.pl

Informacje

Pobierz: plik

Malowniczo wkomponowany w otoczenie hotel leży nieco na uboczu utartych szlaków , ale od lat przyciąga miłośników beskidzkiego krajobrazu, górskich wędrówek oraz narciarzy, którzy w odległości zaledwie kilku kroków mają do dyspozycji wyciąg krzesełkowy. Wszyscy mogą tu liczyć na spokój i relaksującą atmosferę z dala od gwarnych kurortów, najbliższe szlaki zaczynają się niemal zaraz za progiem, a jednocześnie urokliwe położenie w Dolinie Wielkiej Roztoki, na obszarze Popradzkiego Parku Krajobrazowego gwarantuje niezapomniane wrażenia widokowe o każdej porze roku.

W razie kaprysów aury nikt nie jest skazany na nudę. W Perle Południa na gości czeka nie tylko pełnowymiarowy kryty basen zasilany naturalną źródlaną wodą z ujęcia w rezerwacie Baniska, ale też sauna, solarium, grota solna oraz Centrum Spa i Wellness z szeroką ofertą masaży, zabiegów wodnych oraz kuracji pielęgnacyjnych na twarz i ciało. To również prawdziwy raj dla aktywnych, którzy mogą rozgrzewać się w hali sportowej, uprawiać gry zespołowe na zielonym boisku, dbać o rzeźbę na siłowni albo oddawać się emocjonującym pojedynkom na korcie tenisowym.

Hotel dysponuje również zapleczem konferencyjnym (7 sal konferencyjnych mieszczących od 15 do 300 osób) z kompletnym wyposażeniem multimedialnym.
W restauracji Pod Jasionową Polaną oraz w Karczmie Nad Potokiem serwowane są obfite i wyborne przysmaki kuchni polskiej, urozmaicone potrawami z kuchni całego świata. Na życzenie gości kuchnia przygotowuje dania wegetariańskie, dietetyczne i niskokaloryczne.

Hotel dysponuje 190 miejscami w komfortowych pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz typu apartament.

 

 

Oferta

Hotel dysponuje 190 miejscami w pokojach:

Pokój 2 osobowy (66x)

Jest to kameralny pokój z wyłożoną wykładziną podłogą. Znajduje się w nim telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Na wyposażeniu znajduje się łóżko pojedyncze oraz kanapa rozkładana lub 2 pojedyncze łóżka; łazienka z natryskiem, WiFi. W każdym pokoju balkon z widokiem na góry

Pokój 1 osobowy (4x)

Jest to przestronny pokój z wyłożoną wykładziną podłogą. Znajduje się w nim telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Na wyposażeniu pokoju znajduje się sofa rozkładana 2 osobowa kanapa. W każdym pokoju łazienka z natryskiem, WiFi, balkon z widokiem na góry

Pokój 3 osobowy (4x)

Pokój typu apartament (14x) /przedpokój, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, pokój dzienny dla 2 – 5 osób/

Pokoje wyposażone są w TV SAT, łazienkę z prysznicem, Wi Fi, balkon z widokiem na Dolinę Roztoki lub na Jastrzębską Górę /stacja narciarska Ryterski Raj/.

Mapa

Rytro 380, 33-343 Rytro

Napisz opinię

Rytro 380, 33-343 Rytro

Partnerzy