Co to jest BeskidCard?

BeskidCard to wspólny karnet na kilkanaście stacji narciarskich znajdujących się w malowniczych Beskidach.

Dzięki niemu wszyscy miłośnicy sportów zimowych mogą korzystać z wybranych ośrodków za pomocą jednej karty. Niewielka odległość jaka dzieli stacje sprawia, że BeskidCard jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi ceniących sobie różnorodny i aktywny wypoczynek.

Jednak BeskidCard to nie tylko atrakcje zimowe. Karnet daje możliwość korzystania z wielu usług naszych partnerów także latem!

Do dyspozycji użytkowników karty będą także objęte rabatem inne usługi, takie jak: szeroka baza miejsc noclegowych, usług rekreacyjnych i gastronomicznych, a także wiele atrakcji dla dzieci, rowerzystów czy miłośników kultury i zabytków.

Co oferuje BeskidCard?

Liczne trasy narciarskie i wyciągi

Liczne trasy narciarskie i wyciągi

Do dyspozycji na naszych kilkunastu stacjach

BeskidCard pozwala korzystać z 23 tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Łączna długość tras to prawie 20 km. Poza tym na terenie ośrodków znajduje się aż 19 wyciągów (krzesełkowe, orczykowe, talerzykowe, itd.).

Rabaty i zniżki

Rabaty i zniżki

Z kartą BeskidCard jest taniej!

Karta upoważnia do korzystania z rabatów na produkty i usługi w wybranych punktach partnerskich. Promocją będą objęte w szczególności punkty noclegowe, usługi rekreacyjne, gastronomiczne oraz kulturalne.

Możliwość uczestnictwa w rywalizacji

Możliwość uczestnictwa w rywalizacji

Lubisz rywalizację?

Odwiedzaj stoki, zbieraj punkty i wirtualne odznaki. BeskidCard daje możliwość wzięcia udziału w ekscytującej rywalizacji z innymi użytkownikami karnetów.

Komfort i wygoda przy zakupie BeskidCard

Komfort i wygoda przy zakupie BeskidCard

Wiemy jakie to ważne!

Zakup karty jest łatwy i wygodny. Wystarczy tylko wybrać na stronie rodzaj karnetu, uzupełnić dane oraz złożyć zamówienie. W celu finalizacji zakupu należy uregulować płatności przy użyciu Konta PayU, bez konieczności rejestracji w tym systemie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Oszczędność czasu i pieniędzy

Szanujemy Twój czas i pieniądze

Łatwy dostęp do karnetu sprawi, że unikniesz stania w kolejkach, a zaoszczędzony czas będziesz mógł aktywnie spędzić korzystając ze stacji narciarskich objętych karnetem. Natomiast atrakcyjne ceny pakietów pozwolą przez długi czas cieszyć się atrakcjami, jakie oferują beskidzkie ośrodki.

Swoboda wyboru

Swoboda wyboru

Zmień trasę kiedy tylko masz na to ochotę!

BeskidCard daje możliwość zmiany tras kiedy tylko masz na to ochotę. Jeśli chcesz spróbować nowych wyzwań lub sprawdzić się na trudniejszych trasach nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami czy stratą czasu podczas stania w kolejkach. Wystarczy, że przeniesiesz się na inny wyciąg i zaczniesz korzystać z innych tras dostępnych w ośrodku.

Dodatkowe atrakcje

Dodatkowe atrakcje

BeskidCard to nie tylko stoki!

Oprócz tras narciarskich i wyciągów BeskidCard pozwala na korzystanie z innych usług skupionych w ośrodkach narciarskich w Beskidach, takich jak szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, noclegi czy usługi gastronomiczne.

BeskidCard latem

BeskidCard latem

Zima się skończyła? Nie martw się!

W ramach karnetu będziesz mógł nadal aktywnie spędzać czas i korzystać z wielu atrakcji. Jako użytkownik BeskidCard otrzymasz liczne rabaty m. in. na takie obiekty jak: Hotele, Spa i Wellness, Restauracje, Pijalnie Wód, Muzea, Kopalnie Soli, Skanseny, Parki Linowe i wiele innych.

Kup karnet

Kup karnet już dziś

I zacznij przygodę z BeskidCard

BeskidCard to doskonała oferta dla wszystkich osób, które lubią urozmaicać swój wolny czas poprzez różnego rodzaju aktywność.
Dlatego nie zastanawiaj się i zacznij korzystać z BeskidCard już dziś!

Przejdź do kupna karnetu

Partnerzy